Pronájem Brno | Prodej Brno | Smartag Brno

logo

SMART agency - financování a pojištění nemovitostí

Věříme, že by každý měl dělat jen a právě to, na co je opravdovým odborníkem. SMART agency a její makléři jsou odborníky na zprostředkování realitních obchodů. Nemůžeme však zároveň sledovat nejnovější trendy v oblasti finančních a pojistných produktů. Tuto činnost tedy necháváme na profesionálech ve svých oborech.

Financování

Náš partner, se kterým máme dlouhodobé zkušenosti a výhradně pozitivní reference, pro vás vybere nejvhodnější produkt napříč nabídkou jednotlivých bank. Jeho předností je především solidnost, rychlost a schopnost řešit nestandardní obchodní případy. Nezřídka najde vhodné řešení i pro "problematické" klienty.

Pojištění

Naším partnerem v oblasti pojištění je obchodní zástupce Allianz pojišťovny. Vybrali jsme si jej zejména pro jeho nesporné kvality - seriózní a slušné jednání, bohaté zkušenosti s pojistnými produkty. Naši klienti mají garantovanou slevu na pojištění majetku.

Pokud chcete využít služeb našich partnerů, u kterých vám garantujeme, že uznávají stejné hodnoty jako SMART agency, kontaktujte nás!

 

Volejte zdarma 777 213 855, pište cervena@smartag.cz.

Smartag Brno
cervena@smartag.cz
Telefon: +420 777213855
www.smartag.cz