Pronájem Brno | Prodej Brno | Smartag Brno

logo

SMART agency - Vaše realitní agentura

SMART agency je projektem společnosti Smart business solutions, s.r.o. SMART agency navazuje a pokračuje v činnosti projektu Centrum realitních odborníků. Na trhu jsme pro vás od roku 2008. Jsme ryze českou společností. Specializujeme se na Brno a okolí, ale našich služeb můžete využít i na Znojemsku, na Vysočině, v Praze a dalších městech.

Mise

Poskytujeme precizní realitní služby. Jsme tým profesionálů, kteří vnímají spokojenost klienta jako svou nejvyšší prioritu. Svým klientům přinášíme přidanou hodnotu svým přátelským a osobním přístupem. Pro spokojenost svých klientů uděláme vždy maximum, nikdy neslibujeme něco, co nesplníme.

Vize

Stát se známou značkou v oblasti realit. Otevřít více poboček a uspokojit tak více požadavků našich klientů. Bez ohledu na růst společnosti stále uznávat stejné hodnoty, být synonymem pro precizní služby a osobní přístup. Budovat značku, která bude ryze českou alternativou k nadnárodním realitním řetězcům. Chceme být společností, která bude klienty získávat a udržovat pověstnou kvalitou svých služeb, nikoli masovými reklamními kampaněmi a sebevědomými hesly.

O nás a našem konceptu

SMART agency je zde proto, aby plnila potřeby svých klientů při realizaci obchodů na realitním trhu. Naše zkušenosti ukazují, že klienti zejména hledají a oceňují:

- jistotu při realizaci obchodu
- osobní a přátelský přístup makléřů
- makléře, který se jejich zakázce opravdu věnuje
- rozumné provize za zprostředkování

Realitní činnost v podání SMART agency

Jistota a bezpečí

SMART agency od svých klientů nikdy nepřijímá finanční prostředky určené k financování nemovitosti do úschovy. Pro tyto účely spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, které jsou pro tuto činnost patřičně pojištěny. Zprostředkovávané smlouvy (Kupní smlouva, Nájemní smlouvy, Smlouva o smlouvě budoucí kupní), které pro své klienty připravujeme, jsou vždy přesně na míru konkrétnímu případu, jsou tedy individuální. Zároveň však stojí na konceptu, který je používán více než 3 roky a za tu dobu je prověřen nespočetným množstvím obchodních případů.

Přátelský tým makléřů a spolupracovníků

Ve SMART agency si své kolegy a kolegyně pečlivě vybíráme. Jsme přesvědčeni, že kvantita není nejdůležitější a rozšiřování týmu za každou cenu není tou správnou cestou. U našich makléřů se nikdy nesetkáte s arogantním či jinak nepříjemným jednáním. Jsou zde pro vás, proto se na ně neváhejte obracet, nebojte se ptát na to, co vás zajímá.

Klient je pro nás na prvním místě

Zakládáme si na tom, že se zadáním svých klientů opravdu a naplno věnujeme. V konceptu mikro kanceláří, který realizujeme, je relativně velmi snadná kontrola vedení, zda tým pracuje jak má a plní své závazky na sto procent. Makléř, který neuznává stejné hodnoty jako my v našem týmu nemá co dělat.

Pokud máte další dotazy, chcete s námi spolupracovat nebo se stát naším klientem, neváhejte nás kontaktovat.

Smartag Brno
cervena@smartag.cz
Telefon: +420 777213855
www.smartag.cz